O nás

Jako poradci pracujeme od roku 2014. Prioritou pro nás je kvalitní servis klienta a hlavně jeho spokojenost. Již od počátku naší praxe se nezaměřujeme pouze na sjednávání finančních produktů, ale také se zabýváme vzděláváním lidí v oblasti finanční gramotnosti.

Za svou praxi jsme se setkali již s mnoha finančními situacemi, které lidé běžně řeší, velké většině jsme dokázali pomoct k jejich spokojenosti.

Určitě už jste se v životě setkali s nějakými finančními problémy a nebo je právě teď řešíte... Nebojte se nás kontaktovat, uděláme vše pro to, abychom Vám pomohli.


Mgr. Pavel Šustr


V oblasti finančnictví jsem začal pracovat ještě jako student na Univerzitě Palackého v Olomouci. Dnes jsem držitelem certifikací pro oblast pojištění, investic, penzijních produktů, úvěrů a hypoték, a také mohu sjednávat spoření a energie. Svou práci vnímám jako službu lidem, a proto také tak ke každému klientovi přistupuji.

Veronika Vysloužilová, DiS.


Oboru financí se věnuji již několik let. Převážně působím v Olomouckém kraji, ale starám se o klienty i z jiných krajů. Mám vystudovanou vyšší odbornou školu, ve finančnictví mám zákonné zkoušky pro sjednávání pojištění, investic, penzijních produktů, úvěrů a hypoték, spoření a také energií. Mým cílem u každého klienta je jeho spokojenost a jako svůj standard považuji vysokou kvalitu mých služeb.